ICONIC ONLY

Одягнений знаменитостями та натхненний сучасною аристократією, GASANOVA — це легка елегантність із веселою ноткою. Приєднуйтесь до рядів Джіджі Хадід, Періс Хілтон та багатьох інших, які обожнюють наш клас і шарм.

GASANOVA — це бренд готового одягу, що народився в Донецьку, Україна.

Натхненний культовими фігурами моди та нагадує сучасну аристократію, фірмова естетика GASANOVA — це чудове поєднання класу та невимушеної елегантності із захоплюючим відтінком. GASANOVA не є мінімалістом, але використовує сміливі кольори, фактурні матеріали та навіть стрази. Встановлюючи баланс між повсякденним повсякденним одягом і яскравими вечірками, бренд пишається винятковою якістю та унікальною інтерпретацією, здавалося б, класичних виробів. Костюми GASANOVA, розроблені з ретельною деталізацією та професіоналізмом, є розкішними елементами як чоловічого, так і жіночого гардеробу. Культова лінійка суконь та аксесуарів, прикрашених кришталем, створена для того, щоб вирізнялися в натовпі. Бренд, заснований у 2013 році Ельвірою Гасановою, починався лише з двох членів команди – самого дизайнера та досвідченої швачки, щоб забезпечити найвищий рівень. швейне виробництво. Їх початкові колекції, багаті складними ручними деталями, слугували практичним тренінгом для дизайнера. «Коли я вперше почав розробляти колекцію, я хвилювався через те, що не можу самостійно створювати та шити, але потім я зрозумів, що моя роль настільки ж творча, як і практична. Ключ — зібрати талановиту команду, яка розуміє моє бачення ", - розмірковує Ельвіра Гасанова.

Компанія GASANOVA, яка з гордістю виробляє

в Україні, є рішучим прихильником місцевого виробництва та прагне сталого розвитку.

За майже десятиліття речі бренду знайшли свій шлях до гардеробів тисяч дівчат GASANOVA, у тому числі таких знаменитостей, як як Джіджі Хадід, Кортні Кардашьян, Тоні Брекстон і Періс Хілтон, якщо назвати лише декілька.

GASANOVA та її унікальний стиль згадувалися в таких провідних виданнях, як The New York Times, Daily Mail, Vogue, Harper's Bazaar, W Magazine, ELLE, Marie Claire і Glamour.

Бренд представлений у 12 магазинах по всьому світу та має чотири власні франшизи.

Зроблено в Києві. З любов'ю з воєнної України.

ICONIC ONLY

x

x